SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W GOLEJEWKU

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu został zaproszony przez Urząd Gminy Pakosław na spotkanie z przedsiębiorcami, które odbyło się 22.11.2012r. w Golejewku. Spotkanie miało na celu omówienie tematyki związanej z rozwojem gminy oraz możliwościami wykorzystania środków zewnętrznych przyczyniających się do rozwoju lokalnych przedsiębiorców.

Zebranych uczestników spotkania uroczyście powitał p. Łukasz Burkiewicz Zastępca Wójta, który wraz z p. Kazimierzem Chudym Wójtem Gminy Pakosław przedstawili plan działania Gminy na najbliższe lata.W następnym wystąpieniu, p. Dorota Zganiewska przedstawiciel Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zaprezentowała ofertę usług doradczych skierowanych do przedsiębiorców. Natomiast p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.w Gostyniu przedstawiła możliwości zabezpieczania transakcji kredytowych poręczeniami udzielonymi w ramach realizowanej przez Fundusz inicjatywy JEREMIE. Jako ostatnia wystąpiła p. Barbara Gotszling przedstawiciel rawickiego oddziału Kredyt Banku S.A., która w swojej prelekcji zaprezentowała ofertę kredytową skierowana do przedsiębiorców oraz zaprosiła na mającą się odbyć Akademię Przedsiębiorcy.Po odbytym spotkaniu zebrani przedsiębiorcy mieli możliwość indywidualnych rozmów z prelegentami.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]