SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W DOLSKU

W dniach 03-05.10.2013r. w Hotelu Villa Natura w Dolsku odbyła się konferencja pn. „Jak wielkopolskie przedsiębiorstwa wykorzystały szansę na rozwój swojej działalności gospodarczej, dzięki poręczeniom oferowanym przez SFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE. Podsumowanie dwóch edycji inicjatywy JEREMIE” zorganizowana przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu oraz 1 Oddział PKO Banku Polskiego w Kościanie.

Spotkanie skierowane było do przedsiębiorców MŚP będących klientami współpracującego Oddziału PKO Banku Polskiego w Kościanie.

W pierwszym dniu konferencji uczestnicy wysłuchali wystąpień:

- przedstawiciela SFPK Sp. z o.o. pt. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. a inicjatywa JEREMIE. Realizacja Konkursów 1.1/2010/FPJWW i 1.2/2011/FPJWW.

-  przedstawiciela PKO Banku Polskiego w Kościanie pt. Czy w czasach kryzysu warto myśleć o rozwoju firmy? oraz Oferta PKO Banku Polskiego skierowana do przedsiębiorców sektora MSP.

W drugiej części pierwszego dnia konferencyjnego odbyła się dyskusja, pt. Jak wielkopolskie przedsiębiorstwa wykorzystały szansę na rozwój swojej działalności gospodarczej, dzięki poręczeniom ofertowanym przez
SFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE?
, w której swoje opinie wyrażali zaproszeni przedsiębiorcy.

Drugiego dnia, przedstawiciel Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w swoich wystąpieniach dokonał podsumowania działań promocyjno-informacyjnych w ramach zrealizowanych dwóch edycji inicjatywy JEREMIE , jak również przedstawił obowiązki Ostatecznego Beneficjenta w związku
z korzystaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach WRPO na lata 2007- 2013. Ponadto, miała miejsce dyskusja na temat oczekiwań przedsiębiorcy i możliwości wsparcia oferowanych w ramach poręczeń zakwalifikowanych do inicjatywy JEREMIE.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]