III SZKOLENIE „Krok po kroku w biznesie” W LESZNIE

W dniu 15.05.2014 w Regionalnej Izbie Przemysłowo – Handlowej w Lesznie miało miejsce kolejne z cyklu 10-ciu szkoleń grupowych pn. „Krok po kroku w biznesie”.

Przedstawiciel Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. w Gostyniu zaprezentował ofertę poręczeń kredytów, pożyczek oraz leasingów kwalifikowanych w ramach realizowanej przez Fundusz inicjatywy JEREMIE.

Uczestnikami szkolenia były osoby skierowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie, które zamierzają założyć własną działalność gospodarczą. Informacji nt. poręczeń oferowanych przez SFPK Sp. z o. o. w ramach unijnego projektu JEREMIE udzieliła Specjalista ds. rozliczeń – Pani Izabela Chuda.

Po zakończeniu części prezentacyjnej, zaciekawieni ofertą uczestnicy zadawali pytania, dzięki czemu mieli możliwość poznania odpowiedzi na nurtujące ich tematy związane z realizowaną inicjatywą JEREMIE.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]