• jesteś tutaj:
  • Strona główna
  • Rok 2014
  • Konferencja „Przedsiębiorcy filarem rozwoju gospodarczego gminy Pakosław” w Miliczu

Konferencja „Przedsiębiorcy filarem rozwoju gospodarczego gminy Pakosław” w Miliczu

W dniu 4 kwietnia 2014 w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym „KOM” w Miliczu odbyła się konferencja pod nazwą: „Przedsiębiorcy filarem rozwoju gospodarczego gminy Pakosław”.

Podczas konferencji Wójt Kazimierz Chudy oraz Wicewójt Łukasz Burkiewicz przedstawili m.in. prezentację Koncepcji „Strefy gospodarczej w Chojnie” oraz warunki przystąpienia do WSSE „INVEST – PARK” w Wałbrzychu. Prezesi i Dyrektorzy zaproszonych instytucji finansowych zaprezentowali swoje oferty skierowane dla przedsiębiorców, a Prezes SFPK Sp. z o.o. Pani Aneta Karkosz opowiedziała o zakresie działalności Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu oraz aktualnej ofercie poręczeń kredytów, pożyczek i leasingów kwalifikowanych w ramach realizowanej Inicjatywy JEREMIE.
Podczas spotkania pracownicy SFPK Sp. z o.o. rozdystrybuowali materiały promocyjno-informacyjne dot. realizowanej Inicjatywy JEREMIE.
Po prezentacjach i omówieniu kluczowych tematów konferencji przedstawiciele „Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego”, przedstawili ofertę swojego Centrum oraz oprowadzili gości po atrakcyjnych przestrzeniach jakie oferuje „KOM”.
Konferencja skierowana była  dla przedsiębiorstw z terenu Gminy Pakosław, instytucji wspierających działalność przedsiębiorstw i promujących przedsiębiorczość. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu reprezentowali: Prezes Zarządu Aneta Karkosz , Specjalista ds. Planowania i Analiz Pani Dominika Junory oraz Pracownik ds. Informacji i Monitoringu Szymon Danielczak. Fundusz był jednym z organizatorów konferencji.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]