• jesteś tutaj:
  • Strona główna
  • Rok 2014
  • Jedyni w Wielkopolsce! - Odebraliśmy certyfikat "Przedsiębiorstwo Przyszłości 2014"

Jedyni w Wielkopolsce! - Odebraliśmy certyfikat "Przedsiębiorstwo Przyszłości 2014"

W dniu 12 marca 2014 roku w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Finałowa podsumowująca I edycję Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Organizacyjnych Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Otrzymaliśmy certyfikat!

Statuetki i dyplomy potwierdzające nadanie certyfikatu przyznane zostały przez komisję ekspercką, złożoną z przedstawicieli świata nauki specjalizujących się w problematyce edukacji, zarządzania, zarządzania wiedzą oraz psychologii organizacji za działania w obszarze kreowania kapitału intelektualnego, aktywności na rzecz wspierania edukacji, nauki i kultury w otoczeniu społecznym oraz zarządzania wiedzą.
Co warte podkreślenia Samorządowy Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. reprezentowany przez Panią Prezes Anetę Karkosz okazał się jedynym przedsiębiorstwem z województwa wielkopolskiego, które zostało wyróżnione certyfikatem „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Łącznie nagrodzono 23 z ponad 800 zgłoszonych firm. To zaszczyt znaleźć się w takim gronie, dziękujemy!

LOGO_PP

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]