DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W TURKU

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu i Turecka Izba Gospodarcza zorganizowali spotkanie zatytułowane „Poręczenia w ramach inicjatywy JEREMIE jako jeden z instrumentów inżynierii finansowej wspierający innowacyjne projekty i rozwój przedsiębiorczości.”  Spotkanie zorganizowane zostało w ramach Dni Przedsiębiorczości, 4-dniowego cyklu imprez, przygotowanego przez Turecką Izbę Gospodarczą,  mającego na celu promowanie przedsiębiorczości.  

Spotkanie odbyło się 13 czerwca 2012 roku w sali audytoryjnej Zespołu Szkół Technicznych im. S. Kaliskiego w Turku przy ul. Milewskiego 3c o godzinie 10:00. Wśród przybyłych gości znaleźli się przedsiębiorcy, pracownicy zatrudnieni w przedsiębiorstwach, osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej; w tym młodzież szkół średnich.

Przybyłych gości powitał P. Tomasz Guźniczak  - Asystent Dyrektora Biura Tureckiej Izby Gospodarczej, który zapowiedział wystąpienie pierwszego prelegenta. Była nim Prezes SFPK Sp. z o.o. p. Aneta Karkosz, która omówiła zgromadzonym ofertę Spółki ze szczególnym uwzględnieniem poręczeń oferowanych w ramach inicjatywy JEREMIE.

Jako następna głos zabrała P. Jolanta Fijałkowska -  Kierownik Zespołu Komórki Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego w Turku, która przedstawiła zgormadzonym ofertę banku skierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Ostatnim wystąpieniem tego dnia była prelekcja Kierownika Lokalnego Punktu Konsultacyjnego Tureckiej Izby Gospodarczej p. Anny Goszczyk-Adamek, która zaprezentowała informacje na temat Izby oraz Grupach Zakupowych tworzonych przez lokalnych przedsiębiorców.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]