poznaj SFPK

Ogłoszenie o pracę

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Zakres obowiązków:

  • promocja projektu unijnego JEREMIE oraz innych możliwości finansowania sektora MŚP wśród przedsiębiorców;
  • współpraca z instytucjami okołobiznesowymi oraz Jednostkami Samorządów Terytorialnych;
  • prowadzanie szkoleń nt. możliwości finansowania sektora MŚP (m.in. projekt JEREMIE);
  • pozyskiwanie informacji nt. projektów unijnych oraz regionalnych skierowanych do przedsiębiorców z sektora MŚP;
  • umiejętność wypełniania wniosków konkursowych;
  • zarządzanie projektami;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność dotarcia do informacji nt. finansowania sektora MŚP;
  • doświadczenie w pisaniu wniosków konkursowych;
  • doświadczenie w zarządzaniu i rozliczaniu projektów konkursowych;
  • umiejętność monitorowania wielu projektów równocześnie;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • otwartość na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami;
  • sumienność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej;
  • pracę w młodym i dobrze współpracującym ze sobą zespole cechującym się wzajemnym szacunkiem i dyscypliną pracy;
  • zatrudnienie na umowę zlecenie.

Zapraszamy do składania ofert do dnia 30.03.2012 roku w siedzibie Funduszu bądź e-mailem.

Wymagane dokumenty CV ze zdjęciem + list motywacyjny.

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.,
Rynek 6, 63-800 Gostyń, tel/fax 65 572-36-33

e-mail: info@fundusz.gostyn.pl

Sąd Rejonowy w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy
KRS 0000147596
NIP 696-17-26-132
kapitał zakładowy 10.430.000,00 zł